26 жовтня 2023 р. проведено семінар за спеціальною короткостроковою програмо підвищення кваліфікації на тему ˮПідготовка проектів регуляторних актів відповідно до норм чинного законодавства в умовах воєнного стану„ для державних службовців категорій „Б” і „В” та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад, відповідальних за підготовку проектів регуляторних актів.

Мета семінару – підвищення рівня професійної компетентності щодо реалізації місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування регуляторної політики. Вдосконалення знань щодо підготовки проектів регуляторних актів.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• Засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в Україні;
  • Регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування під час воєнного стану;
  • Державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

• Парацій Василь Миколайович в. о. начальника Центрально-Західного міжрегіонального відділу Державної регуляторної служби України;
  • Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;
  • Головата Надія Василівнаголовний спеціаліст Західного міжрегіонального управління НАДС.

В ході семінару слухачі поновили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.