10 листопада 2023 року проведено онлайн-навчання для працівників управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» і «В» на тему «Актуальні питання реалізації чинного законодавства з питань запобігання корупції».

Мета семінару – підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади та набуття ними практичних навичок з питань запобігання проявам корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства у сфері публічного управління.

Учасники семінару розглянули такі питання:

• інститут викривачів як перспектива ефективної боротьби з корупцією;
  • фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Едекларування: практичні аспекти;
  • правові аспекти запобігання проявам корупції на публічній службі;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на службі в органах публічної влади.

Перед слухачами виступили працівники:

• Західноукраїнського національного університету;
  • Західного міжрегіонального управління НАДС;
  • Головного управління ДПС у Тернопільській області;
  • апарату Тернопільської військової адміністрації.

В ході семінару слухачі поновили свої знання та навички щодо виявлення та запобігання проявам корупції під час службової діяльності, користування Єдиним державним реєстром електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, впровадження в свою професійну діяльність морально-етичних засад протидії корупції, дотримання принципів та стандартів доброчесності та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності.

По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.