30 листопада – 01 грудня 2023 року виконувачка обов’язків директора державного закладу післядипломної освіти “Тернопільський регіональний центр підвищення кваліфікації” Тетяна Кононенко взяла участь у традиційній щорічній міжнародній науково-практичній конференції ХІІ “Розумовські читання”, яка проводилася Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації, Сіверським інститутом регіональних досліджень у співпраці з Київо-Могилянською школою врядування ім.Андрія Мелешевича НаУКМА та за підтримки Фонду Ганнса Зайделя.
Конференція працювала в форматі п’яти панельних дискусій:
  • «Смоленсько-Чернігівська брама Русі – виклики для майбутнього. Сіверщина скрізь віки»,
  • «Проєктна діяльність для відновлення та розвитку територіальних громад»,
  • «Інституція держава Україна – що має змінитися»,
  • «Інформаційні війни в сучасному світі та Україна»,
  • «Україна на шляху до ЄС та НАТО: новий порядок денний світового устрою, породжений російсько-українською війною».
Під час роботи конференції була можливість поспілкуватися з експертами, представниками вищих навчальних закладів, регіональних центрів підвищення кваліфікації, громадських організацій, журналістами, працівниками органів державної влади та місцевого самоврядування.
Дякуємо колегам – Чернігівському регіональному центру підвищення кваліфікації, за запрошення до участі та змістовне наповнення конференції!