13 грудня 2023 року відбулося навчання для державних службовців категорій «Б» і «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад відповідальних за ведення „Державного реєстру виборців” за СКП „Практичні аспекти функціонування системи „Державного реєстру виборців” в умовах воєнного стану”.

• Метельський Ігор Дмитрович – кандидат юридичних наук, в. о. завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету;
  • Трінька-Яворська Тетяна Іванівна – головний спеціаліст громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області;
  • Максимчук Олександр Олександрович – заступника начальника відділу управління Держспецзв’язку України в Тернопільській області;
  • Бойко Ігор Романович – начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати.