25 січня 2024 року проведено онлайн – навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій на тему: «Актуальні  питання забезпечення  кібербезпеки та захисту інформації».

Мета семінару – формування  професійної компетентності слухачів щодо засад та принципів державної політики у сфері інформаційної безпеки; захисту персональних даних; забезпечення кібербезпеки в роботі публічного службовця.

• Синоруб Галина Петрівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, заступник декана факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Ящик Олександр Богдановичкандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;
  • Кузь Тетяна Володимирівна – викладач кафедри адміністративного права та судочинства Західноукраїнського національного університету;
  • Максимчук Олександр Олександрович – заступник начальника відділу управління Держспецзв’язку України в Тернопільській області.

По закінченні семінару учасники навчання отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.