Перед слухачами виступили:   Метельський Ігор Дмитрович – кандидат юридичних наук, в. о. завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету,   Шевчук Оксана Романівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;  Кузь Тетяна Володимирівна – викладач кафедри адміністративного права та судочинства Західноукраїнського національного університету. Метою даного семінару є підвищення рівня професійної компетентності працівників органів публічної влади та набуття ними практичних навичок з питань запобігання проявам корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства у сфері публічного управління.