26 березня 2024 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців, які займають посади державної служби категорій „Б” і „В”, та посадових осіб місцевого самоврядування  IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою „Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україніˮ.

Перед слухачами виступили: Жуковська Аліна Юріївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету, Королюк Олександр Володимирович – заступник начальника управління – начальник відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та містобудівного кадастру департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної військової адміністрації, Ящик Олександр Богданович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Кізь Ольга Богданівна – кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології, керівниця Центру ґендерних досліджень та впровадження політики рівних прав і можливостей Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Метою даного семінару є підвищення рівня професійної компетентності слухачів щодо реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, забезпечення їх здатності створювати в регіоні безперешкодне середовище для всіх груп населення, забезпечувати рівні можливості кожній людині реалізовувати свої права та отримувати якісні послуги.