28 березня 2024 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців, які займають посади державної служби категорій „Б” і „В”, та посадових осіб місцевого самоврядування  IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою „Стратегічне планування розвитку регіонів, територій,  громадˮ.

Перед слухачами виступили Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, Шацька Світлана Ігорівна – начальник відділу інвестиційної та зовнішньо-економічної діяльності управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, Мамрош Андрій Ярославович – головний спеціаліст відділу міжнародного економічного співробітництва та проектної діяльності управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації.

Метою даного семінару є закріплення знань щодо сутності стратегічного управління і планування, набуття практичних навичок, що дають можливість розробляти стратегії та проєкти регіонального й місцевого розвитку та управляти їх реалізацією.