11 квітня 2024 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців, які займають посади державної служби категорій „Б” і „В”, та посадових осіб місцевого самоврядування  IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою Ефективне лідерство на публічній службіˮ.

Перед слухачами виступили Козак Марія Михайлівна – викладач Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, психолог у ГО «Центр психологічної допомоги «Психолог і я», практичний психолог в обласному центрі реабілітації, Блашків Ольга Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри  інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету, Стахів Марина Володимирівна – психолог, викладач Центру.

Метою даного семінару є поглиблення та оновлення практичних навичок та знань слухачів щодо ефективного лідерства на публічній службі, системи та механізмів управління та методів вдосконалення управлінської діяльності.