16 квітня 2024 року відбулося онлайн-навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Електронне урядування та електронна демократія» для державних службовців категорій «Б» і «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад.

Мета семінару – формування професійних компетентностей щодо використання інструментів електронної демократії та електронного  врядування, уміння надавати адміністративні послуги в електронній формі.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

• розвитку електронної демократії в Україні;
  • інструментів електронної демократії;
  • системи електронного урядування в Україні;
  • нормативно-правового забезпечення впровадження електронного урядування;
  • державної політики цифрового розвитку;
  • надання електронних послуг;
  • захисту інформації в системах електронного урядування та електронної демократії.

Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету  ім. І.Пулюя;

Галущак Михайло Петрович – кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету  ім. І.Пулюя

Ящик Олександр Богданович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету  ім. В. Гнатюка

В ході семінару слухачі поповнили свої знання з найактуальніших питань, які стосуються електронного урядування та електронної демократії, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.