19 квітня 2024 року проведено онлайн-навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Ефективні комунікації, взаємодія в публічному управлінні».

Метою семінару є підвищення професійної компетентності слухачів щодо ефективної комунікації та взаємодії, удосконалення практичних навичок командної роботи, шляхів попередження та вирішення конфліктів.

Учасники семінару розглянули наступні питання:

• ефективна командна взаємодія: комунікативний аспект;
  • управління конфліктами в команді. Конструктивні засоби його подолання;
  • мистецтво комунікації: ділова риторика, публічний виступ;
  • стресостійкість як важлива риса публічного службовця: як зберігати самовладання в умовах воєнного стану.

Синоруб Галина Петрівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;

Савелюк Наталія Михайлівна – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;

Блашків Ольга Володимирівна –кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Західноукраїнського національного університету;

Козак Марія Михайлівнавикладач Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, психолог у ГО «Центр психологічної допомоги «Психолог і я», практичний психолог в обласному центрі реабілітації.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання з найактуальніших питань, які стосуються міжособистісної комунікації та комунікативної взаємодії із різними категоріями людей, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.