23 квітня 2024 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців, які займають посади державної служби категорій „Б” і „В”, та посадових осіб місцевого самоврядування  IV-VII категорій посад за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація державної екологічної політики в Україні».

Бицюра  Леонід Олексійович –   кандидат  економічних наук, в.о. завідувача  кафедри екології та охорони здоров’я Західноукраїнського національного університету,

Гунько Сергій Іванович – заступник директора навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету,

Войтович Налія Ярославівна – начальник відділу екологічної безпеки, оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної військової адміністрації,

Царик Любомир Петрович – доктор географічних наук, професор, завідувач  кафедри геоекології і методики навчання екологічних дисциплін  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Метою даного семінару є реалізація державної політики у сфері охорони навколишнього середовища: поліпшення екологічної ситуації, екологічного балансу регіону.