30 травня 2024 року проведено онлайн-навчання для державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» та посадових осіб органів місцевого самоврядування IV-VII  категорій посад за загальною короткостроковою програмою «Виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом та надання допомог постраждалим».

Савелюк Наталія Михайлівна – доктор психологічних наук, професор кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;

Гевко Мар’яна Петрівна – психолог Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної військової адміністрації;

Шимчук Світлана Миколаївна начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Тернопільського обласного центру соціальних служб.

Метою даного семінару є підвищення рівня обізнаності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування щодо запобігання, виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК), формування умінь із застосування комплексного інтегрованого підходу щодо належного реагування на випадки СНПК і навичок щодо надання допомоги та захисту особам, постраждалим від СНПК.